Łukasz Marciniak kandydatem na burmistrza

Drodzy Mieszkańcy,

Miasto i Gmina Pleszew potrzebuje prawdziwych zmian i nowej energii. Chcę by Pleszew stał się miejscem przyjaznym do życia dla mieszkańców w każdym wieku. Aby tak się stało potrzebujemy szybszego, zrównoważonego rozwoju całej gminy Pleszew, lepiej płatnych miejsc pracy, rozwiniętego budownictwa wielorodzinnego, nowoczesnej komunikacji miejskiej oraz bogatej oferty kulturalno-sportowej.

Dlatego zdecydowałem się kandydować na burmistrza Miasta i Gminy Pleszew. KW Pleszewianie ma gotowy program rozwoju naszej gminy. To program ambitny, którego realizacja przyspieszy rozwój Pleszewa. To propozycje dla osób młodych, rodzin, seniorów czy przedsiębiorców, ale również rozwiązania, dzięki którym zmienimy styl zarządzania gminą. Bo jako Pleszewianie chcemy zarządzać, a nie rządzić. I chcemy robić to wspólnie z Państwem.

Jako kandydat zmiany i nowego pokolenia wystartuję w tych wyborach z hasłem „Nowa energia dla Pleszewa”.

Cieszę się, że w najbliższych tygodniach będę mógł się z Państwem spotkać, porozmawiać o przyszłości miasta i gminy Pleszew oraz przekonać Państwa, że warto na nas oddać swój głos w nadchodzących wyborach samorządowych.

Z poważaniem,

Łukasz Marciniak