Konwencja programowa

Konwencja programowa

W sobotę, 12 września w Poznaniu odbyła się konwencja programowa Platformy Obywatelskiej w której udział wziął pleszewianin Łukasz Marciniak, kandydat do Sejmu RP.

Na konwencji premier Ewa Kopacz zaprezentowała program „Polska Przyszłości”.

Apelując do wyborców premier prosiła o głos na Platformę Obywatelską. – Proszę was o głos na ludzi, których będziecie spotykać na ulicy, z którymi niekiedy sąsiadujecie, którzy nie muszą niczego udawać. Proszę was o głos na formację, która nie musi chować swojego lidera – ja tu jestem z wami!

Podkreślając gotowość całej Platformy Obywatelskiej do walki o zwycięstwo w nadchodzących wyborach parlamentarnych szefowa rządu dodała – Chcę wam dzisiaj zadeklarować lepszą, bezpieczną przyszłość. Ja, Ewa Kopacz, chcę być gwarantem tej dobrej zmiany i bezpiecznej przyszłości. Dzisiaj to obiecuję i jestem pewna, że dotrzymam słowa.

„Polska Przyszłości” to program ekspercki, a nie populistyczny – odpowiada on na kluczowe postulaty Polaków. Platforma Obywatelska, jako partia odpowiedzialna, nie składa nierealnych obietnic wyborczych tak jak robią to partie opozycyjne. My bierzemy odpowiedzialność za słowa i wiemy, że nasz program to najlepszy wybór dla Polski.

Pełen program PO znajduje się tutaj.

Źródło: platforma.org