Działalność społeczna.

Od lat działam na rzecz mieszkańców miasta i gminy Pleszew. Jestem współtwórcą projektu Pleszewianie – porozumienia ludzi różnych partii, osób niezależnych i aktywnych.

Sporą część mojej działalności zajmują podejmowane inicjatywy.

Akcja świąteczna

Byłem inicjatorem i współorganizatorem akcji w święta Bożego Narodzenia, dzięki której w ostatnich latach udało się obdarować prezentami i słodyczami ponad 80 dzieci z rodzin o trudnej sytuacji materialnej. Efekt tej inicjatywy jest nieoceniony – radość w sercach obdarowanych i darujących.

Dzień Flagi

Z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej co roku organizuję akcję w której mieszkańcom Pleszewa wręczane są biało-czerwone chorągiewki oraz ulotki informujące o historii flagi i genezie ustanowienia jej święta. Do rąk pleszewian trafiło już blisko tysiąc flag i ulotek a celem akcji jest popularyzowanie tego symbolu narodowego wśród mieszkańców Pleszewa.

Spotkania w pleszewskich szkołach średnich

W czasie mojej działalności organizowałem ciekawe spotkania w pleszewskich szkołach średnich. Poseł Maciej Orzechowski rozmawiał z licealistami o sposobach skutecznej komunikacji oraz o tym jak zostać dobrym mówcą. Eskan Darwich – Syryjczyk z pochodzenia, specjalista od stosunków międzynarodowych, opowiadał o kulturze bliskiego wschodu, natomiast senator Witold Sitarz wygłosił wykład na temat stanu wojennego.

Klub Obywatelski w Pleszewie

Jako koordynator Klubu Obywatelskiego w Pleszewie organizowałem spotkania z Adamem Szejnfeldem, posłem do Parlamentu Europejskiego oraz Szymonem Ziółkowskim, utytułowanym polskim sportowcem, mistrzem olimpijskim i mistrzem świata w rzucie młotem.

Akcja dotycząca bezpieczeństwa dzieci na drodze

W ramach akcji zorganizowanej wspólnie z pleszewskimi firmami spedycyjnymi i transportowymi przekazałem 183. dzieciom z terenów wiejskich kamizelki odblaskowe. Celem inicjatywy jest poprawa bezpieczeństwa na drodze najmłodszych mieszkańców gminy Pleszew.

Festyny, akcje charytatywne

W czasie swojej działalności byłem również współorganizatorem i sponsorem osiedlowych festynów a także wspierałem akcje charytatywne.

Działalność polityczna.

Działalność polityczną rozpocząłem w 2009 r. wstępując do Platformy Obywatelskiej. Rok później wszedłem do grona założycieli pleszewskich struktur Stowarzyszenia „Młodzi Demokraci”. Pełniłem funkcję przewodniczącego Platformy Obywatelskiej w Pleszewie oraz sekretarza władz powiatowych. Przez kilka lat zasiadałem również w ścisłym Zarządzie Stowarzyszenia „Młodzi Demokraci” w Wielkopolsce.

W czasie mojej kilkuletniej działalności aktywnie uczestniczyłem w kampaniach: prezydenckiej, parlamentarnej oraz samorządowej.